Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokud hledáte spolehlivé a zkušené řemeslníky z oboru zednictví, jste na správné adrese. Na zednické práce se specializujeme již od roku 2008. Za tu dobu máme mnoho spokojených zákazníků, kteří opakovaně rádi využívají našich služeb.

 

Provádíme veškeré zednické práce, mezi nejběžnější patří například betonování, vyzdívání, obkladačské a dlažební práce, rekonstrukce bytového jádra, zateplování fasád a rekonstrukce či výstavby teras.

 

Sídlo naší zednické firmy se nachází ve městě Ostrava. Proto preferujeme zakázky v oblasti moravskoslezského kraje. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo moravskoslezského kraje.

 

Vždy se snažíme vyhovět Vašim požadavkům, protože vstřícnost je jednou z našich hlavních zásad. Všechny zakázky se snažíme realizovat v nejkratším možném čase a za nejlepší možnou cenu, ale nikdy ne na úkor kvality.

 

Protože jsme profesionálové, pracujeme profesionálními postupy. Pokud totiž jde o zednické práce, je často velmi těžké správně odhadnout rozsah prací bez znalosti skutečného stavu zakázky. Proto před vypracováním cenové nabídky preferujeme osobní konzultaci přímo na místě, kde má dojít k realizaci zakázky.

 

Pokud máte dotaz, potřebujete poradit nebo máte zájem o konkrétní cenovou nabídku, kontaktujte nás. Těšíme se na případnou spolupráci a věříme, že budete s kvalitou a cenou našich služeb spokojeni.

 

127636671_926401724556164_5926947915806586031_n.jpg